Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Чи є перспективи у обдарованої молоді в рідній країні?

24 червня, 2004 р.

    Наскільки відповідає сучасна система освіти в Україні потребам і запитам обдарованої особистості і що саме може бути зроблено для удосконалення системи підтримки обдарованої молоді? Саме ці питання стали предметом обговорення на круглому столі “Обдарована молодь України - ХХІ століття”, який пройшов у Києві 9 червня 2004 року.
    
    Ініціаторами заходу виступили Академія педагогічних наук України, Міністерство освіти та науки України, група Міжнародних донорських організацій та ряд ЗМІ України.
    
    Метою круглого столу було обговорення найбільш актуальних навчально-виховних та соціальних проблем молоді в Україні, а також сприяння налагодженню постійного діалогу між державними, донорськими інституціями та громадськими організаціями щодо реалізації спільних ініціатив у вирішенні проблем сучасної української молоді.
    
    У ході обговорення були розглянуті питання обдарованої особистості як трансформаційного ідеалу вищої освіти в Україні, соціальних проблем розвитку обдарованої особистості, сумісності стандартів професійної освіти та феномену обдарованості, можливостей варіативності освіти у межах державних та недержавних ВНЗ, питання елітарної освіти, кризових явищ суспільного життя обдарованої молоді тощо.
    
    У роботі круглого взяли представники Академії педагогічних наук України, Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Інституту вищої освіти АПН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту проблем виховання АПН України, Програми технічної допомоги МЕП в Україні, Західноукраїнського ресурсного центру (м. Львів), проекту TACIS “Регіональний розвиток громадянського суспільства в Україні”, Фулбрайтівського товариства, Британської Ради в Україні, міжнародної громадської організації "Європейський молодіжний парламент - Україна", ПРООН, міжнародної громадської організації "Європейський молодіжний парламент - Україна" та інші організації.
    
    Джерело : Організаційний комітет Всеукраїнського молодіжного конкурсу „Молодь України – ХХІ століття”


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати