Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ОБГОВОРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ МЕП У ГРОМАДАХ

24 червня, 2004 р.

    *** Київ, 24 червня 2004 року. Програма місцевих екологічних дій (МЕП) в Україні, що фінансується Регіональною місією Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, Білорусі та Молдові, проводить круглий стіл “Обговорення результатів впровадження Програми МЕП у громадах”.
    
    Місце проведення – Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Васильківська, 36, аудиторія 46, 3-й поверх). Початок роботи о 10.00 годині.
    
    Сім українських територіальних громад упродовж 2-х років займалися розробкою низькозатратних заходів, спрямованих на вирішення найболючіших проблем довкілля. Нещодавно розпочався етап реалізації запланованого, тривалість якого залежатиме від того, на що під впливом МЕП “замахнулися” місцеві влада, громадськість і бізнес.
    
    Наприклад, Коростишівський водоканал (Житомирська область) після п’ятнадцятирічної перерви “розморозив” будівництво потужної станції підйому води, яка працюватиме в енергозберігаючому режимі. А в Коростишівському міському парку ведеться грандіозне обладнання зони відпочинку, до якого причетні місцеві підприємці та активні громадяни. Із Сватівського району (Луганська область) вивезено й утилізовано 7 тонн непридатних для використання отрутохімікатів, на черзі – ще 20 тонн. Євпаторійська міська рада (АР Крим) запланувала реструктуризацію системи управління, створила відділ інвестиційної політики й за активної допомоги громадськості хоче отримати міжнародний сертифікат якості ISO 9001 на управлінські послуги й увійти до числа курортних міст європейського зразка.
    
    Досвід Програми МЕП підтверджує – для кожної проблеми існує вирішення, навіть за очевидної відсутності коштів і ресурсів.
    
    Учасники засідання круглого столу:
    О. Черкас – керівник групи та програм довкілля Регіональної місії АМР США в Україні, Білорусі та Молдові.
    Г. Руденко – народний депутат України, голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України.
    І. Метелиця – Павлоградський міський голова.
    О. Овчар – Чечельницький селищний голова.
    Н. Колесник – перший заступник голови Балаклавської районної в місті Севастополі ради.
    
    Участь у круглому столі братимуть представники влади, громадськості та бізнесу з демонстраційних громад МЕП.
    
    КОНТАКТИ:
    Олександра Заруцька
    Програма місцевих екологічних дій (МЕП)
    Тел.: (044) 451 4042
    Електронна пошта: lesia@leap.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.leap.kiev.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати