Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРОГРАМА МІЖНАРОДНИХ ОБМІНІВ

25 червня, 2004 р.

    *** У рамках Міжнародної програми обмінів/International Human Rights Internship Program (IHRIP) підтримуються проекти з розвитку демократії, захисту прав людини, професійному розвитку членів організації, які працюють у сфері захисту прав людини з колишніх країн СРСР.
    
    Підтримується навчання чи професійні обміни за напрямками:
    - Навчання на місцях: учасник з однієї країни, який має конкретний досвід роботи у певній сфері, проводить тренінг/навчання для працівників організації в іншій країні.
    - Професійне прикріплення: учасник працює в якості тимчасового працівника в організації, що приймає, і отримує на робочому місці знання і навички у певній сфері.
    - Дослідницька поїздка: учасник проводить всебічне дослідження у сфері своєї діяльності, відвідуючи профільні організації і консультуючи співробітників організації, які працюють у сфері захисту прав людини чи паралельних сферах, в одній чи кількох країнах.
    
    Останній термін подання заявок - 31 серпня і 31 грудня 2004 року.
    
    Оскільки мета IHRIP – сприяти підсиленню організацій, що працюють у сфері прав людини, пріоритет надаватиметься заявкам від організацій. Заявки від окремих осіб приймаються у тому випадку, якщо претендент переконливо продемонстрував активну діяльність у сфері прав людини, і живе чи працює у країні, де організації, що працюють у сфері прав людини, малочисельні чи взагалі відсутні.
    
    International Human Rights Internship Program в основному не підтримує участь у курсах чи тренінгах. Пропозиції такої участі розглядатимуться у тих випадках, якщо бажаний курс/тренінг має вузьку направленість і чітко відповідає потребам організації.
    
    Гранти покривають вартість проїзду, невелику стипендію і медичне страхування для учасників чи викладача. Підтримка сім’ям і подружжю не надається.
    
    Розмір гранту, залежить від місця реалізації проекту (звичайно від одного до трьох місяців). Звична сума гранту від 1 до 7 тис. доларів США.
    
    Додаткову інформацію і форми заявок розміщено на Інтернет-сторінці Інституту міжнародної освіти - http://www.iie.org/Website/WPreview.cfm?WID=171.
    
    КОНТАКТИ:
    International Human Rights Internship Program
    Institute of International Education
    1400 K Street, NW, Suite 650
    Washington, DC 20005
    USA
    Tel: 1-202-326-7725
    Fax: 1-202-326-7763
    E-mail: ihrip@iie.org
    
    Повідомлення підготувала
    Тетяна Вахненко
    Мережа “Інформаційна спільнота”, м. Київ
    Ресурсний центр “Гурт”
    Електронна пошта: info@gurt.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.gurt.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати