Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Місцеві ЗМІ – партнер чи суддя місцевої влади

26 червня, 2004 р.

    *** З 14 по 19 червня 2004 року чернігівські журналісти знайомились з досвідом роботи польських газет, радіостанцій та телебачення. Цей візит відбувся в рамках спільного проекту ЦСД „Доброчин”, Чернігів, та фундації „Партнерз”, Варшава, за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.
    
    Мета проекту – покращення співпраці місцевих ЗМІ з місцевою владою шляхом ознайомлення журналістів Чернігівського регіону з реаліями, в яких польські ЗМІ формують свої відносини з місцевою владою – з точки зору міжнародних стандартів демократичного суспільства в цій області.
    
    В якому розумінні та під час яких обставин місцеві ЗМІ можуть бути партнером місцевої влади? Протягом 5 днів стажування чернігівські журналісти знайомились з методами й способами, з допомогою яких їх варшавські колеги домагаються права говорити читачам всю правду про події, яку їм тільки вдалося дізнатися. Польські журналісти поділились з українськими колегами рядом професійних „хитрощів”, котрі дозволяють їм уникати ускладнень з представниками влади. Українське законодавство має ряд положень, які дозволяють цілком реально захистити права окремих журналістів і цілих редакцій від так званих „наїздів” та „хребетного права”.
    
    Зважаючи на те, що ЗМІ не лише інформують своїх читачів про основні новини, але й самим способом інформування формують у суспільстві громадську думку, тому отримані знання та досвід уможливлять використання в подачі інформації особисті оцінювальні судження.
    Джерело: Сивик ЮА


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати