Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс навчально-методичних матеріалів з фінансово-правових питань діяльності НУО, партнерства, фандрейзингу та PR

26 червня, 2004 р.

    *** Інформаційна програма Міжнародного фонду “Відродження” спільно з Порталом “Громадський простір” та Українським центром дистанційної освіти оголошують конкурс на розробку спеціальних навчально-методичних матеріалів з фінансово-правових питань діяльності неурядових організацій в Україні, партнерства та фандрейзингу, а також PR-діяльності в третьому секторі. Конкурс проводиться в рамках проекту "Створення системи дистанційного навчання з питань сталого розвитку неприбуткових організацій".
    
    Мета Інформаційної програми МФВ - підтримати формування політики, розповсюдження знань і комунікативних ресурсів, забезпечити доступ до інформації для укріплення громадянського суспільства за допомогою застосування інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) як каталізатора розвитку України.
    
    Портал “Громадський простір” - багатофункціональний Інтернет-ресурс, що пропонує широкий спектр інтерактивних сервісів для підвищення ефективності роботи неурядових організацій України та сприяє активній співпраці в середовищі НУО і взаємодії з органами влади на регіональному і національному рівнях.
    
    Український центр дистанційної освіти - координація робіт зі створення системи дистанційного навчання (СДН) в Україні і поетапного запровадження її елементів. Сприяння органічному входженню СДН України у світовий освітній простір.
    
    Мета проекту - підвищити кваліфікацію, надати професійні знання і навички з ключових питань життєдіяльності та сталого розвитку неприбуткових організацій.
    
    Цільова аудиторія
    Курси дистанційного навчання розраховані на лідерів і представників громадських організацій та благодійних фондів України.
    
    Система дистанційного навчання дозволятиме отримати необхідні навички і нові знання за допомогою комп’ютера та Інтернет-доступу для всіх представників НУО-сектору, зокрема для тих, хто живе у віддалених регіонах країни.
    
    Основні завдання проекту:
    1. Розроблення концепції системи дистанційного навчання, сценарію-рекомендації щодо структури дистанційних курсів, формату навчання тощо.
    2. Розроблення програми вивчення дистанційних курсів, розгорнутого змісту кожного курсу.
    3. Розроблення навчально-методичного наповнення дистанційних курсів, що відповідають розробленим вимогам до них. До навчально-методичного наповнення входять: програма курсу, лекційний матеріал, запитання для розроблення тестів, глосарій, методичні вказівки щодо навчального процесу.
    4. Конвертування розробленого навчально-методичного наповнення у платформу дистанційного навчання (спеціалізоване програмне забезпечення навчання через Інтернет).
    5. Розроблення засобів інтерактивного спілкування слухачів і викладачів, автоматизованого контролю отриманих знань та умінь.
    6. Підготовка координаторів і викладачів ДН для подальшого забезпечення дистанційного навчання за розробленими курсами.
    7. Активна PR- кампанія щодо популяризації дистанційних курсів проекту.
    8. Організація дистанційного навчання слухачів за розробленими курсами.
    9. Надання Сертифікатів проекту слухачам, що успішно закінчили дистанційне навчання за програмою проекту.
    
    Основні завдання організації-переможця конкурсу:
    1. Забезпечити виконання п.п. 2, 3 Основних завдань проекту.
    2. Брати участь у виконанні п.п. 6, 7, 8 Основних завдань проекту.
    
    Загальні вимоги до організації, що подає заявку на конкурс:
    Заявки приймаються від офіційно зареєстрованих українських державних або недержавних організацій, а також коаліцій (асоціацій, мереж тощо), що мають досвід роботи у галузі надання освітніх послуг, поширення знань і сприяння освіті для неурядових організацій України й готові надати на розгляд розроблені навчально-методичні матеріали з фінансово-правових питань діяльності неурядових організацій в Україні, партнерства і фандрейзингу, а також PR-діяльності в третьому секторі.
    
    Перевага надаватиметься заявкам, що передбачатимуть додаткові джерела фінансування.
    
    Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
    1. Стислий опис заявки з програмою вивчення курсу і розгорнутим змістом курсу/ів з фінансово-правових питань діяльності неурядових організацій в Україні, партнерства і фандрейзингу, а також PR-діяльності в третьому секторі.
    2. Перелік статутних цілей та завдань організації.
    3. Інформація про організацію та її досвід.
    4. CV головних виконавців та викладачів курсів.
    
    Останній термін подання заявки - 1 вересня 2004 року.
    
    Оголошення результатів - 1 жовтня 2004 року.
    
    Пропозиції надсилати електронною поштою на адресу директорки Інформаційної програми МФВ Олесі Архипської. Електронна пошта: arkhypska@irf.kiev.ua.
    
    Зверніть увагу:
    - проекти, що надійдуть до Фонду після закінчення вказаного в оголошенні терміну, не розглядаються;
    - подані на конкурс матеріали не повертаються і не рецензуються;
    - про результати конкурсів учасників повідомлять письмово.
    Джерело: сайт Сивик ЮА орг


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати