Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Японія безоплатно передала Україні 164 тис. доларів

28 червня, 2004 р.

    *** Сьогодні в Києві в Посольстві Японії в Україні відбулася врочиста церемонія підписання контрактів у рамках Програми безплатної допомоги "Кусаноне" про передачу українській стороні 164 тис. доларів. У церемонії брали участь Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні Кищиро Амаэ й представники медичних закладів і фондів, що одержують допомогу. Грант є частиною японської офіційної допомоги розвитку для України. Крім цього гранта, Японія вже надала Україні безоплатну допомогу, як на двосторонньої, так і багатобічної основах на загальну суму майже 120 млн. доларів США.
    Відповідно до підписаних документів, частина зазначених засобів надійде дитячій поліклініці №1 Деснянського району столиці - на придбання сучасних діагностичних приладів і стоматологічної установки й Миколаївській обласній дитячій лікарні - для модернізації медичного встаткування для відділення реанімації немовляти.
    
    Крім того, 75 тис. доларів будуть спрямовані на модернізацію медичного встаткування фельдшерсько-акушерських пунктів й амбулаторій 27 сільських медичних закладів Житомирської області, де проживають переселенці з найбільш постраждалих від аварії на Чорнобильської АЕС територій.
    
    Ще один проект - створення в Одесі культурно-просвітнього центра для безпритульних дітей, що буде реалізовувати благодійний фонд "Шлях додому".
    
    Як відзначив Амаэ, ця грантова допомога є внеском Японії в поліпшення медичної допомоги дітям, що постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи. Крім того, "ми стурбовані проблемою, що населення України зменшується, зменшується народжуваність, молоді люди виїжджають із країни". "Ми сподіваємося, що ці засоби допоможуть вийти країні із цієї ситуації", - сказав посол.
    
    Джерело: For.com.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати