Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Проблеми з демократією заважають Україні вступити в НАТО

29 червня, 2004 р.

    *** Найавторитетніші українські журналісти вважають, що головною завадою членству України в НАТО є проблеми з демократією в Україні. Такі дані опитування, що його провів Фонд “Демократичні ініціативи” з 16 по 25 червня 2004 року серед найавторитетніших журналістів України.
    
    Час, коли Україна зможе вступити до НАТО, визначається журналістами по-різному, проте більшість вважає, що це станеться у найближчі 5–10 років, на думку значної частини журналістів, не раніше, ніж через 10 років.
    
    Абсолютна більшість журналістів вважає, що пріоритетним для України є Європейський Союз, а не Єдиний економічний простір з Росією, Казахстаном і Білоруссю.
    
    Серед чинників, що стоять на заваді членству України в НАТО, головним, на думку більшості журналістів, є проблеми з демократією в Україні – так вважає 49 журналістів.
    
    Другою за значимістю причиною є позиція керівників української держави, які насправді не прагнуть до НАТО (41 голос).
    
    Далі за кількістю отриманих голосів йдуть: недостатній економічний розвиток України (35 голосів), недостатня підготовленість Збройних Сил України (35 голосів), тісні стосунки з Росією (33 голоси), низький рівень життя населення України (24 голоси), позиція західних держав–членів НАТО, які не хочуть приймати Україну до НАТО (23 голоси), небажання громадян України (17 голосів).
    
    Список найавторитетніших журналістів України було визначено за результатами опитування 676 журналістів, проведеного у листопаді 2003 р. - лютому 2004 р. .
    
    За підсумками червня 2004 року всього було отримано 74 відповіді. Думка журналістів порівнюється з громадською думкою населення України
    Джерело: http://civicua.org/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати