Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародний форум (АНОНС)

1 липня, 2004 р.

    *** У рамках програми Tempus Tacіs VOLGADOC (JEP-22196-2001) у Нижегородському державному університеті ім. Н.И. Лобачевского (вул. Ашгабадська, 4, аудиторія 30) 2 липня в 14:30 почне роботу міжнародний форум, присвячений питанням демократії, правового держави й прав людини. Із привітальним словом до учасників форуму звернеться президент Інституту демократії при Раді Європи лорд Рассел Джонстон (Russel Johnston). У роботі форуму візьмуть участь експерти Ради Європи, члени Європейського Союзу, представники закордонних ВУЗів і ВУЗів Приволзького федерального округу.
    
    За словами декана юридичного факультету ННГУ Петра Мількова, даний форум є складовою частиною реалізованої в Нижегородському держуніверситеті міжнародної програми, спрямованої на підготовку в Приволзькому федеральному окрузі висококваліфікованих фахівців в області міжнародного і європейського права, організацію межвузівської Координаційної ради й створення локальної мережі баз даних в області міжнародного і європейського права.
    
    У рамках форуму відбудеться ряд "круглих столів", присвячених ролі міжнародного і європейського права в національних правових системах європейських держав. В обговоренні різних аспектів даного питання візьмуть участь російські й закордонні експерти - учасники програми.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю