ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ТА МОЖЛИВОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
30 липня, 2004 р.
***
Вінниця, 26-27 серпня 2004 року. В рамках реалізації міжнародного проекту “Форум регіональних ініціатив” за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відбудеться міжнародна науково-практична конференція “Практичні аспекти та можливості європейської інтеграції регіонів України в нових умовах”.
Організатори - Вінницька обласна організація “Подільський центр соціальних технологій”, Всепольське об’єднання “Pro-Europa”, Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України та громад.
Мета проекту - вивчення, узагальнення та поширення практичного досвіду регіональних лідерів Республіки Польща та України щодо європейської інтеграції двох держав в нових умовах; можливості та перспективи для регіонів двох держав у контексті нових європейських програм та пропозицій для співробітництва.
Партнерами проекту виступають міські ради чотирьох міст-побратимів: Вінниці (Україна), Кєльце (Польща), Бірмінгему (США) та Пітерборо (Великобританія).
Робочі мови конференції - українська, російська, польська та англійська.
У рамках конференції планується робота у таких секціях:
1. Нові умови співпраці у світлі трансформаційних змін.
Нове законодавство; нові митні та міграційні умови; візовий режим; ринки праці; взаємодія громад у мережі асоціацій міст обох країн.
2. Економічні аспекти регіональних взаємодій.
Взаємодія великого, середнього, малого бізнесу в нових умовах; формування позитивного інвестиційного середовища; перспектива взаємодії в рамках програм PНARE, TACIS; взаємодія фінансових ринків; торгово-промислові палати та асоціації підтримки бізнесу, досвід ефективної взаємодії.
3. Досвід розбудови сфери соціального та комунального забезпечення громад.
Аспекти побудови ефективної системи соціального забезпечення та системи охорони здоров’я, альтернативні підходи; покращення та оптимізація надання комунальних послуг громаді (соціальне житло, міський транспорт, комунікації), якість надання послуг; моніторинг ефективності послуг муніципалітетів для громад.
4. Громадський сектор як механізм побудови дієвих зв’язків регіональних інтеграційних процесів.
Інструментарій забезпечення відкритості влади як засіб довіри громади до влади; дієві громадські організації як запорука активної громади; залучення зовнішніх ресурсів громадським сектором шлях до ефективного соціального інвестування.
КОНТАКТИ:
Олег Левченко
Подільський центр соціальних технологій
21100, Вінниця, вул. Козицького, 36, оф. 540
Тел./факс: (0432) 520 905
Електронна пошта: leo@rc.vinnitsa.com
Ігор Шевченко
Вінницька міська адміністрація
21100, Вінниця, вул. Соборна, 59
Тел./факс: (0432) 355 668
Електронна пошта: ishevchenko@ukrpost.net
Повідомлення передруковано із бюлетеня РЦ „ГУРТ”
# 29 (217), 29 липня 2004
|