Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРОЕКТ БІЗПРО ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ВИКОНАННЯ РОБІТ З АДМІНІСТРУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ІЗ ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ

10 серпня, 2004 р.

    Проект БІЗПРО, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і підтримує розвиток малого та середнього підприємництва, запрошує зацікавлені громадські організації Запорізької та Дніпропетровської областей подавати пропозиції на виконання робіт з адміністрування діяльності із впровадження державної регуляторної політики у таких містах: Енергодар, Токмак, Бердянськ, Мелітополь (Запорізька область); Кривий Ріг (Дніпропетровська область).
    
    За тендерною документацією та детальною інформацією просимо звертатися до розділу “Тендерні оголошення” Інтернет-сайту Проекту БІЗПРО http://www.bizpro.org.ua, або надсилати запити за адресою bizpro@dai.kiev.ua.
    
    Кінцевий термін подачі пропозицій - 20 серпня 2004 року.
    
    Проект БІЗПРО також зацікавлений у кваліфікованих консультантах для надання методологічної та консультативної допомоги під час впровадження регуляторної реформи на місцевому рівні у зазначених містах Запорізької та Дніпропетровської областей. Робочі місця консультантів знаходитимуться у Запоріжжі на базі організації, що адмініструватиме діяльність з впровадження державної регуляторної політики.
    
    Детальна інформація розміщена в розділі “Тендерні оголошення” на Інтернет-сайті проекту БІЗПРО http://www.bizpro.org.ua.
    
    Кінцевий термін подачі резюме – 20 серпня 2004 року.
    
    Проект БІЗПРО зосереджує свою діяльність на підтримці розвитку ринкових відносин та створенні середовища, сприятливого для розвитку малих і середніх підприємств (МСП) в Україні. У сфері розвитку ринкових відносин проект БІЗПРО підвищує спроможність малого та середнього бізнесу розвиватись та конкурувати на місцевому, регіональному та міжнародному ринках. Проект БІЗПРО покращує середовище для МСП шляхом надання допомоги місцевим органам влади, громадським неприбутковим організаціям, бізнес-асоціаціям тощо у відібраних містах у розробці та впровадженні регуляторних актів, спрямованих на покращення бізнес-середовища.
    
    КОНТАКТИ:
    Проект БІЗПРО
    Електронна пошта: bizpro@dai.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.bizpro.org.ua
    Джерело: Бюлетень - Ресурсного центру громадських організацій “Гурт”, e-mail: fo@gurt.org.ua http://www.gurt.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати