Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Лише 1.5% українців вважають, що дії громадських організацій під час грузинських подій були дестабілізуючими

19 січня, 2004 р.

    Головними причинами подій у Грузії населення України вважає незадоволення грузин владою (31%), низький рівень життя грузин (26%) і неспроможність влади ефективно керувати країною (22%). Такі дані містяться в оприлюдненому звіті Фонду "Демократичні Ініціативи" та Центру Соціс за результатами моніторингу громадської думки за грудень 2003.
    
    Такі чинники, як дестабілізуючі дії США, Росії чи діяльність громадських організацій вважають вагомими незначна кількість українців (відповідно, 10%, 4% і 1.5%).
    
    40% опитаних в ході опитування вважають що події у Грузії не вплинуть суттєво на взаємовідносини між цією країною та Україною.
    
    У визначенні характеру подій у Грузії думки поділилися: 29% опитаних вважають їх звичайною зміною влади, а 27% - державним переворотом.
    
    Більшість населення України оптимістично сприймає зміну влади у Грузії: 39% опитаних вважають, що ці події принесуть Грузії більше доброго, і 13% - що більше поганого (решта певної думки не має). Більшість населення України (48%) впевнені, що в Україні події, подібні до тих, що відбулися у Грузії, неможливі; протилежної точки зору дотримуються 30%.
    
    Джерело: http://civicua.org/news


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю