Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс фільмів "Права дитини"

17 серпня, 2004 р.

    *** У рамках X Міжнародного фестивалю фільмів про права дитини "Сталкер" - Гільдія кінорежисерів Росії і Дитячий фонд ООН (ЮНИСЕФ) проводять конкурс фільмів "Права дитини".
    Конкурс надає можливість юним учасникам створити творчі продукти на теми різних статей Конвенції про права дитини. Приймаються роботи дитячих творчих студій і окремих авторів (у віці до 18 років). Конкурсні роботи будуть оцінюватися журі в складі відомих російських майстрів кіно, авторів фільмів для дітей, педагогів, що мають досвід роботи з обдарованими дітьми. Підведення підсумків і нагородження переможців відбудеться в грудні 2004 року в День ЮНИСЕФ на X міжнародному фестивалі фільмів про права людини "Сталкер" у Москві. На конкурс приймаються кіно- і відеороботи на касетах і кіноплівці з усіх регіонів Росії та СНД, в супроводі фільмографичного листа на кожен представлений фільм, короткої анотації фільму, відомостей про авторів, фото режисера, прес-матеріалів, діалогового листа фільму. Для участі в попередньому відборі необхідно надіслати на адресу дирекції: mіnіDV, VHS касету з фільмом, заповнену анкету. Фільми, що одержали премії на інших кінофестивалях, можуть також брати участь у конкурсній програмі. Усім фільмам, показаним у конкурсі фестивалю, видаються почесні Дипломи учасника. Переможці конкурсу одержать пам'ятні призи і дипломи ЮНИСЕФ і Гільдії кінорежисерів Росії. Роботи приймаються до 1 жовтня 2004 року за адресою: Росія, 123056, м. Москва, вул. Васильевская, д. 13, комн. 43, Гільдія кінорежисерів Росії.
    
    Контакт:
    Гільдія кінорежисерів Росії телефон: (095) 251-58-89, факс: 254-21-00, е-maіl: stalkerfest@mtu-net.ru, сайт: www.stalkerfest.ru


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю