Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 ПРЕС-РЕЛІЗІ КЛУБУ


29 березня 2005 року, у Верховній Раді України, в аудиторії 12 (2 поверх, під’їзд №9), о 16.00 годині, відбудеться десяте засідання „Парламентського клубу громадських організацій” за темою: «Бездомність в Україні: сучасний стан та законодавчі механізми ви
Київ, 23 квітня, 2005 р.

    *** Це спільний проект БФ «Дорога до дому», Фундації „Чинність закону” та підкомітету Верховної Ради України з питань законодавства про вибори та громадські організації. Обговорюватиметься Проект Закону України “Про загальні засади соціального захисту бездомних громадян”. Цей Законопроект враховує положення Концепції Кабінету Міністрів України - “Про соціальний захист бездомних громадян”.
    В розробці законопроекту взяли активну участь представники органів місцевого самоврядування та громадські організації міст Одеси, Києва, Миколаєва, Чернівців, Луганська, які мають великий позитивний досвід соціальної роботи з реабілітації бездомних громадян. Також за ініціативою благодійного фонду “Дорога до дому“ (м. Одеса), були проведені громадські обговорення і громадська експертиза даного законопроекту, в яких взяли участь практичні соціальні працівники із 5 регіонів країни. Пропозиції, які були внесені в ході громадських обговорень також враховані в остаточному варіанті законопроекту. На засідання запрошені, Народні депутати України, представники відповідних міністерств та відомств, Київської та Одеської мерій, громадськість з інших областей України. Відкриє захід президент „Парламентського клубу громадських організацій”, Народний депутат України – Володимир Бондаренко. Захід відбувається за підтримки Всеукраїнського Об’єднання Соціальної Преси.
    
    Акредитація на засіданні за телефоном: 044 5380383
    Координатор проекту: Лідія Гусина


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати


За підтримки фонду Євразія За фінансової підтримки фонду "Євразія"