Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 ПРЕС-РЕЛІЗІ КЛУБУ


29 березня 2005 року, у Верховній Раді України, в аудиторії 12 (2 поверх, під’їзд №9), о 16.00 годині, відбудеться десяте засідання „Парламентського клубу громадських організацій” за темою: «Бездомність в Україні: сучасний стан та законодавчі механізми ви
Київ, 23 квітня, 2005 р.

    *** Це спільний проект БФ «Дорога до дому», Фундації „Чинність закону” та підкомітету Верховної Ради України з питань законодавства про вибори та громадські організації. Обговорюватиметься Проект Закону України “Про загальні засади соціального захисту бездомних громадян”. Цей Законопроект враховує положення Концепції Кабінету Міністрів України - “Про соціальний захист бездомних громадян”.
    В розробці законопроекту взяли активну участь представники органів місцевого самоврядування та громадські організації міст Одеси, Києва, Миколаєва, Чернівців, Луганська, які мають великий позитивний досвід соціальної роботи з реабілітації бездомних громадян. Також за ініціативою благодійного фонду “Дорога до дому“ (м. Одеса), були проведені громадські обговорення і громадська експертиза даного законопроекту, в яких взяли участь практичні соціальні працівники із 5 регіонів країни. Пропозиції, які були внесені в ході громадських обговорень також враховані в остаточному варіанті законопроекту. На засідання запрошені, Народні депутати України, представники відповідних міністерств та відомств, Київської та Одеської мерій, громадськість з інших областей України. Відкриє захід президент „Парламентського клубу громадських організацій”, Народний депутат України – Володимир Бондаренко. Захід відбувається за підтримки Всеукраїнського Об’єднання Соціальної Преси.
    
    Акредитація на засіданні за телефоном: 044 5380383
    Координатор проекту: Лідія Гусина


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю


За підтримки фонду Євразія За фінансової підтримки фонду "Євразія"