Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 ПРЕС-РЕЛІЗІ КЛУБУ


Соціальні послуги та реформування соціальної сфери – економічні засади громадянського суспільства
Київ, 22 грудня, 2005 р.

    Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у проведенні засідання «Парламентського клуба громадських організацій», яке відбудеться в приміщенні Верховної Ради України, вул. Грушевського 18/2, під’їзд №9, аудиторія №12 – 21 грудня 2005, о 16.00.
    Тема засідання «Соціальні послуги та реформування соціальної сфери – економічні засади громадянського суспільства».
    Відповідно до досліджень, проведеним Інститутом Джона Гопкинса, внесок громадських організацій - НУО у ВВП різних країн прямо залежить від рівня демократизації і розвитку економіки і може досягати 15 % (як наприклад, у Нідерландах). В Україні, рівень внеску НУО у ВВП не досягає і 1%. А тим часом в Україні накопичений значний досвід упровадження різних форм господарської активності НУО. Це стосується, насамперед , організацій, що працюють з різними цільовими групами, такими як: люди з особливими потребами, ВІЛ/СНІД -групи, бездомні тощо. Якщо розглядати НУО як механізм вирішення проблем територіальних співтовариств і розширення спектра послуг, що надаються населенню, то в місцевої влади з'являється можливість використовувати цей механізм для зниження соціальної напруженості, підвищення ефективності роботи управлінського апарата і забезпечення стійкого розвитку території. Отже в рамках нашого засідання саме й буде розглядатись така проблематика. А саме:
     законодавче забезпечення розвитку ринку недержавних соціальних послуг;
     соціальне інвестування як механізм залучення ресурсів реформування соціальної сфери;
     проект Закону України "Про внесення доповнень і змін у "Закон України "Про соціальні послуги", що виноситься народним депутатом України Кіссе А.І.;
     проект Закону України "Про соціальне замовлення".
    Засідання проводиться у партнерстві із Коаліцією громадських організацій “За посилення впливу громадянського суспільства на процес прийняття управлінських рішень” та за підтримки Форум SYD Шведський центр розвитку співпраці громадських організацій.
    З питань акредитації звертатися за тел. 5920383. Фундація «Чинність закону». Лідія Гусина. www.rol.org.ua info@rol.org.ua
    
    
    
    «Парламентський клуб НУО»


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати


За підтримки фонду Євразія За фінансової підтримки фонду "Євразія"